Marka Vizyon İnşaat

Marka Vizyon İnşaat, bilgi ve deneyimini birikimi ile birleştirerek “Endüstriyel Çelik Yapı” sektöründe “Anahtar Teslimi Çözümler” üreten Bursa Merkezli Anadolu’nun ileri gelen bir yapı üretim firmasıdır. İstihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümesini sürdürmektedir.

Tecrübe 15+
Biten Proje 38+
Başarı 100+

Vizyonumuz

– Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlamak ve kalıcı eserler yaratmak.
– Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlamak.
– Her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarmak, Yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katmak.
– Bu maksatla, nitelikli işgücü – teknik personel yetişmesi ve istihdamına katkı sağlamak, teknolojik gelişimi yakından takip ederek bu kültürün kuşaklar arası aktarımına imkan sağlamaktır.

Misyonumuz

İnşaat Yapı alanında Müşteriye hizmeti ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan, dünya standartlarında bir firma olmak, işimizi bir önceki işten daha iyi yapmaktır.
Müşterilerine; kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
…………………………….
………..
….

Faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın